Kontaktai

Kaunas

Ateities pl. 30P, Kaunas

Parduotuvė
+370 630 31777
+370 630 31888

Registracija tachografo patikrai Kaune
+370 630 31777
+370 630 31888

Tachografų remontas
+370 618 84346

Tachografų dalys
+370 612 55669

Tachografų nuskaitymo įranga,navigacijos
+370 610 66799

Toll Collect įrangos užsakymas
+370 616 17570

Buhalterija
+370 611 55996

Servisas
+370 640 65695

Vilnius

Ugniagesių g. 12, Vilnius

Technikas – metrologas
Artūras Tamoševičius
El. paštas: arturas@detagama.lt
Tel.: +370 615 12014

Technikos vadovas / Tachografų meistras
Stanislovas Tamoševičius
+370 620 69915

Marijampolė

Sporto g. 9K, Marijampolė

Technikos vadovas / Tachografų meistras
Petras Stagniūnas
+370 612 20521
El. paštas: petras.stagniunas@detagama.lt

Technikas metrologas
Ramūnas Stočkus
+370 650 02008
EL. paštas: ramunas@detagama.lt

Klaipėda

Tilžės g. 60, Klaipėda

Klaipėdos padalinio vadovas
Linas Šimanskis
+370 633 90966
El. paštas: linas@detagama.lt

Autoelektrikas
Julius Šilinskis
+370 643 75932
El. paštas: julius@detagama.lt

Vadovas
Telefonas
El. paštas
Mindaugas Daunoravičius
+370 686 54053
mindaugas@detagama.lt
Komercijos vadovas
Eldaras Alijevas
+370 640 29760
eldaras@detagama.lt
Vyr. buhalterė
Marytė Alijeva
+370 611 55996
maryte@detagama.lt
Vadybininkai
Redas Linkevičius
+370 620 40162
redas@detagama.lt
Audrius Pažėra
+370 615 33995
vadyba@detagama.lt
Tadas Volkas
+370 640 00177
tadas@detagama.lt
Serviso vadovas
Remigijus Eimutis
+370 640 65695
remigijus@detagama.lt
Tachografų dirbtuvių vadovas
Darius Rakauskas
+370 612 55669
darius@detagama.lt
Tachomatt ir TollCollect
Alenas Fainšteinas
+370 610 66799
alenas@detagama.lt
Darius Gvildys
+370 616 17570
darius.g@detagama.lt
Sandėlis
Laimonas Ananevas
laimonas@detagama.lt

Rekvizitai

UAB Detagama

Įmonės kodas: 135662737
PVM kodas: LT356627314
Adresas: Ateities pl. 30P
Kaunas, LT-52163

El.paštas: info@detagama.lt
Mob.telefonas: +370 63031777

Banko sąskaitos:

SEB: LT127044060003436010

Citadelė: LT187290099057819488

Turite klausimų?

Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *