Kontaktai

Kaunas

Ateities pl. 30D, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00 – 18:00

Vilnius

Ugniagesių g. 12, Vilnius

Darbo laikas: I-V 8:00 – 17:00

Marijampolė

Sporto g. 9K, Marijampolė

Darbo laikas: I-V 8:00 – 17:00

Klaipėda

Tilžės g. 60, Klaipėda

Darbo laikas: I-V 8:00 – 17:00

Parduotuvė
+370 37 478957

Registracija tachografo patikrai
+370 630 31777
+370 630 31888

Tachografų remontas
+370 618 84346

Tachografų dalys
+370 612 55669

Tachografų nuskaitymo įranga,navigacijos
+370 610 66799

Toll Collect įrangos užsakymas
+370 616 17570

Buhalterija
+370 611 55996

Servisas
+370 640 65695

Technikas – metrologas
Kęstutis Skorubskas
El. paštas: kestutis@detagama.lt
Tel.: +370 615 12014

Technikos vadovas / Tachografų meistras
Stanislovas Tamoševičius
+370 620 69915

Technikos vadovas / Tachografų meistras
Petras Stagniūnas
+370 34 371910
+370 612 20521
El. paštas: petras.stagniunas@detagama.lt

Technikas metrologas
Ramūnas Stočkus
+370 343 71910

Klaipėdos padalinio vadovas
Linas Šimanskis
+370 633 90966
El. paštas: linas@detagama.lt

Autoelektrikas
Julius Šilinskis
+370 643 75932
El. paštas:julius@detagama.lt

Vadovas
Mindaugas Daunoravičius +370 686 54053 mindaugas@detagama.lt
Komercijos vadovas
Eldaras Alijevas  +370 640 29760 eldaras@detagama.lt
Vyr. buhalterė
Marytė Alijeva +370 611 55996 maryte@detagama.lt
Vadybininkai
Redas Linkevičius +370 620 40162 redas@detagama.lt
Audrius Pažėra +370 615 33995 vadyba@detagama.lt
Tadas Volkas +37064000177 tadas@detagama.lt
Serviso vadovas
Remigijus Eimutis +370 640 65695 remigijus@detagama.lt
Tachografų dirbtuvių vadovas
Darius Rakauskas +370 612 55669 darius@detagama.lt
Tachomatt ir TollCollect
Alenas Fainšteinas  +370 610 66799 alenas@detagama.lt
Darius Gvildys +370 616 17570 darius.g@detagama.lt
Sandėlis
Laimonas Ananevas laimonas@detagama.lt

Rekvizitai

UAB Detagama

Įmonės kodas: 135662737
PVM kodas: LT356627314
Adresas: Ateities pl. 30D
Kaunas, LT-52163

El.paštas: info@detagama.lt
Mob.telefonas: +370 63031777

Pardavimų skyrius:
El.paštas: pardavimai@detagama.lt
Mob.telefonas: +370 64029760

Pirkimų skyrius:
El.paštas: pirkimai@detagama.lt
Mob.telefonas: +370 61617570

Turite klausimų?





    Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

    Meniu