Kontaktai

Darbuotojai

DARBUOTOJAI

TELEFONAS

MOBILUSIS

Registracija tachografo patikrai   +370 37 478957
Vadovas
Mindaugas Daunoravičius

El. paštas: mindaugas@detagama.lt

          +370 686 54053

 

Komercijos vadovas
Eldaras Alijevas
El. paštas: eldaras@detagama.lt
          +370 640 29760
Vyr. buhalterė
Marytė Alijeva

El. paštas: maryte@detagama.lt

          +370 611 55996

 

Vadybininkai
Giedrius Šabonas

El. paštas: giedrius@detagama.lt

+370 37 478957           +370 614 22990

 

Redas Linkevičius

El. paštas: redas@detagama.lt

+370 37 478957           +370 620 40162

 

Audrius Pažėra

El. paštas: vadyba@detagama.lt

+370 37 478957           +370 615 33995

 

Serviso vadovas

Remigijus Eimutis

El.paštas: remigijus@detagama.lt

+370 37 478957           +370 640 65695

 

Tachografų dirbtuvių vadovas
Darius Rakauskas

El. paštas: darius@detagama.lt

          +370 612 55669

 

Tachomatt ir TollCollect
Alenas Fainšteinas

El. paštas: alenas@detagama.lt

123@detagama.lt

          +370 610 66799

 

 

Darius Gvildys

El. paštas: darius.g@detagama.lt

123@detagama.lt

          +370 616 17570

 

 

KAUNAS, Ateities pl 30D , LT-52163

Kauno skyrius

Parduotuvė
+370 37 478957
Registracija tachografo patikrai +370 37 478956
Tachografų remontas
+370 618 84346
Tachografų dalys
+370 612 55669
Tachografų nuskaitymo įranga,

navigacijos

+370 610 66799
Toll Collect įrangos užsakymas
+370 616 17570
Buhalterija
+370 611 55996

Servisas

+370 640 65695

KAUNAS, Ateities pl 30D , LT-52163

Vilniaus skyrius

VILNIUS, V. A. Graičiūno g. 10, LT-02241

Vilniaus padalinio vadovas
Kęstutis Skorubskas

El. paštas: kestutis@detagama.lt

+370 615 12014
Tachografų meistras Vilniuje
Stanislovas Tamoševičius +370 620 69915

Klaipėdos skyrius

KLAIPĖDA, Tilžės g. 60, LT-91108

Padalinio vadovė

Žaneta Bubelevičienė                            +370 633 90966

El. paštas: zaneta@detagama.lt

Serviso vadovas

Aleksandras Vismantas                         +370 643 75932

El. paštas: aleksandras@detagama.lt

Marijampolės skyrius


MARIJAMPOLĖ, Sporto g-vė 9K, LT-68108

Padalinio vadovas / Tachografų meistras

Petras Stagniūnas      +370 34 371910                +370 612 20521

El. paštas: petras.stagniunas@detagama.lt

Elektronikos mechanikas

Ramūnas Stočkus       +370 34 371910