Kontaktai

KAUNAS

 

Parduotuvė
+370 37 478957
Registracija tachografo patikrai +370 37 478956
Tachografų remontas
+370 618 84346
Tachografų dalys
+370 612 55669
Tachografų nuskaitymo įranga,navigacijos  +370 610 66799
Toll Collect įrangos užsakymas
+370 616 17570
Buhalterija
+370 611 55996

Servisas

+370 640 65695

 

VILNIUS

VILNIUS, V. A. Graičiūno g. 10, LT-02241

Technikas – metrologas
Kęstutis Skorubskas

El. paštas: kestutis@detagama.lt

+370 615 12014
Technikos vadovas / Tachografų meistras
Stanislovas Tamoševičius +370 620 69915

KLAIPĖDA

KLAIPĖDA, Tilžės g. 60, LT-91108

Padalinio vadovė

Žaneta Bubelevičienė                            +370 633 90966

El. paštas: zaneta@detagama.lt

Technikos vadovas

Valdas Rupšys                                       +370 643 75932

El. paštas:valdas@detagama.lt  aleksandras@detagama.lt

MARIJAMPOLĖ


MARIJAMPOLĖ, Sporto g-vė 9K, LT-68108

Technikos vadovas / Tachografų meistras

Petras Stagniūnas      +370 34 371910                +370 612 20521

El. paštas: petras.stagniunas@detagama.lt

Technikas metrologas

Ramūnas Stočkus       +370 343 71910

Darbuotojai

DARBUOTOJAI

TELEFONAS

el.paštas

 
Vadovas
Mindaugas Daunoravičius
+370 686 54053 mindaugas@detagama.lt
Komercijos vadovas
Eldaras Alijevas
 +370 640 29760 eldaras@detagama.lt
Vyr. buhalterė
Marytė Alijeva +370 611 55996 maryte@detagama.lt
Vadybininkai
Giedrius Šabonas +370 614 22990 giedrius@detagama.lt 
Redas Linkevičius +370 620 40162 redas@detagama.lt
Audrius Pažėra +370 615 33995 vadyba@detagama.lt

Serviso vadovas

Remigijus Eimutis

+370 640 65695 remigijus@detagama.lt
Tachografų dirbtuvių vadovas
Darius Rakauskas +370 612 55669 darius@detagama.lt
Tachomatt ir TollCollect
Alenas Fainšteinas  +370 610 66799 alenas@detagama.lt
Darius Gvildys +370 616 17570 darius.g@detagama.lt