Vairuotojų darbo laiko apskaita

Apskaitos priemonės vairuotojams

Įrangos paketas darbui su tachografais “DetaSoft 4.0”:

Skaitmeninių tachografų sistema – unikalus projektas, vienu metu gyvendinamas visoje Europos Sąjungoje ir priskiriamas prie intelektualių transporto kontrolės sistemų. Pagal šį projektą kiekviena Europos Sąjungos valstybė privalo modernizuoti transporto veiklą, laipsniškai keisdama dabar naudojamus tachografus skaitmeniniais. Skaitmeninis tachografas – naujos kartos vairuotojų darbo ir poilsio režimo duomenų registravimo bei kontrolės prietaisas, numatytas 1998 m. rugsėjo 24 d. Tarybos reglamente (EEB) Nr. 2135/98, iš dalies keičiančiame Tarybos reglamentų (EEB) Nr. 3821/85 dėl kelių transporto priemonėse naudojamų tachografų.
Skaitmeninio tachografo įrengimas – tik mažesnė visų su tuo susijusių vargų dalis. Kiekviena transporto įmonė privalo įsigyti ir spec. aparatūrą, kad taptų įmanoma nuskaityti duomenis iš skaitmeninių tachografų ir vairuotojų kortelių, o gautus duomenis archyvuoti ir saugoti bent metus laiko.
Norėtume pristatyti tam reikalingus skaitytuvus ir programinę įrangą, gebančius paimti ir apdoroti įstatymo reikalaujamus duomenis.

Norėtume Jums pasiūlyti programinės įrangos paketą “DetaSoft”, kartu su informacijos nuskaitytuvais ar be jų, pasirinktinai.

Trumpas galimybių pristatymas:

Nuskaitytuvai (pasirinktinai):

Vidinė atmintis 1024MB. Galimybė nuskaityti informaciją iš tachografo. Mygtuko spustelėjimu pasirenkate duomenų paėmimo būda (viską arba tai ką užprogramavote, kad paimt). Iš vairuotojo kortelės informacija paimama su į prietaisą įmontuotu skaitytuvu. Į vidinę atmintį telpa ~9000 vairuotojų kortelių ir 1000 tachografų duomenų. Įmontuoti akumuliatoriai, todėl, norint nuskaityti vairuotojo kortelę, nereikia būti prisijungusiam prie kompiuterio. Akumuliatoriai kraunasi kaskart prisijungus prie kompiuterio ar tachografo.
SKIRTUMAI TARP SKAITYTUVŲ:
TachoDeta: plastmasinis korpusas, mažas ekranas. Kaina: 280€ + PVM
TachoDrive-5: solidus aliuminio korpusas, didelis ekranas. Kaina 430€ + PVM
TachoDrive ONE: nėra ekrano. Vairuotojų korteles nuskaito per tachografą. Kaina: 225€ + PVM

qTachoDrive-5e

Atsiradus naujiems Tachografams- Tachodrive skaitytuvai gaus nemokamą vidinės programinės įrangos atnaujinimą, todėl galės nuskaitinėti ir ateities tachografus. Tachodrive skaitytuvai pilnai supranta europinę ir Rusijos tachografiją.
Programinė įranga:
“DetaSoft” skirstoma į tris lygius, kur kiekvienas aukštesnis lygis turi ir visas žemesniojo galimybes:
1.Light:Programa- lietuvių kalba. Paimtų iš nešiojamo skaitytuvo duomenų grafinė ataskaita apie esamus ar dingusius duomenis. Galimybė vienu pelės paspaudimu išsiųsti reikiamus duomenis internetu ar išsaugoti kompiuteryje bet kokiu Jums priimtinu plėtiniu. Duomenų paėmimas iš betkokiu skaitytuvu nuskaitytos/išsaugotos laikmenos, vairuotojo atliktų veiksmų peržiūra padieniui, vairavimo grafikas už metus.
2.Basic Pack: Galimybė peržiūrėti turimus vairuotojų ir transporto duomenis. Vairuotojo klaidų už mėnesį ataskaitos spausdinimas. Darbo Grafikas. Valstybinių ir kitų nedarbo dienų įvedimas, naktinio laiko nustatymas. Transporto greičio grafikas už paskutines 24 vairavimo valandas. Priminimas, kad artėja laikas paimti informaciją iš tachografo ar vairuotojo kortelės.
3.Full pack: Nemokamai pridedamas stalinis vairuotojų kortelių skaitytuvas. Tacho diskų (diagramų) skanavimas, atpažinimas, gautų duomenų pateikimas, lyg jie būtų nuskaityti iš skaitmeninio tachografo ar vairuotojo kortelės. Iš skanuotos diagramos atpažįstamas darbo ir poilsio laikas, nuvažiuotas atstumas, visi atlikti veiksmai. Galimybė suvesti darbo ir poilsio veksmus rankiniu būdu. Grafinis duomenų pateikimas su galimybe palyginti vairuotojas-vairuotojas, vairuotojas-automobilis. Taip pat, grafinėje peržiūroje matomos visos per pasirinktą laikotarpį atliktos klaidos. Kas per klaida, galite pasižiūrėti vien tik pelės užvedimu ant spec. simbolio. Spausdintinės ataskaitos apie darbo ir poilsio režimus, išskiriant naktinį, savaitgalinį ir švenčių dienomis dirbtą darbą. Visų įmanomų klaidų aptikimas ir pateikimas priimtina Jums forma (yra platus galimų ataskaitų pasirinkimas). Vairuotojo pasiaiškinimo forma už padarytas klaidas per pasirinktą periodą kartu su baudos dydžiu, jei sustabdytų VKTI. Detali transporto priemonės naudingumo ataskaita. Tachografo techninės-serviso informacijos paėmimas-pateikimas. Automatinis atsarginės kopijos darymas bet kuriame tinkle esančiame kompiuteryje, kiekvieną kartą užbaigus darbą su programa. Patvirtintas LR vyriausybės mėnesio darbo laiko apskaitos žiniaraštis(tabelis). Matysite kurioje šalyje pradėtas darbas ir kurioje baigtas. Pilnai automatizuotas atostoginių spausdinimas. Vokiška forma Vokietijos muitinei apie numanomą vairuotojo darbo periodą Vokietijos teritorijoje… Ir daug kitų gerų dalykų…
Kainos:

Su TachoDeta Su Tachodrive ONE Su TachoDrive-4 TIK PROGRAMA
Light 280€ 225€ 430€ Nėra
Basic Pack 493.94€ 427.19€ 564.76€ 199.84€
Full pack 1223.78€ 1155.58€ 1320.66€ 929.68€
Full pack D1

Full pack D3

Full pack D5

480.00€

680.00€

880.00€

398.23€

600.96€

774.73€

561.86€

764.60€

938.37€

170.87€

373.61€

547.38€

Kainos be PVM. Perkant antrą licenciją – nuolaida 20% nuo pirmosios licencijos kainos.
Perkant pilną versiją be galimybės nuskaityti popierines šaibas – minus 60€ (910€)
Jeigu su viena programa norite vesti kelių firmų apskaitą: praplėtimas iki MULTI versijos + 750€+PVM
Nėra jokio privalomojo metinio mokesčio! Bet kokios konsultacijos – nemokamai.
Perkant “DetaSoft” (full pack), komplekte su TachoDrive-5 skaitytuvu,- dovanojamas nemokamas atvykimas, programos įdiegimas, apmokymas dirbti su programa.
Perkant Tik Tachodrive nuskaitytuvą, “Tachomatt yellow Light” versija duodama nemokamai!
Perkant programą”DetaSoft” – stalinis vairuotojų kortelių skaitytuvas jau yra komplekte.

Papildomą informaciją galite gauti susisiekus:
telefonu: +370 610 66799 (+Viber)
per e-paštą: alenas @ detagama . lt
per Skype: Tachografai