Tachografai

STONERIDGE SE5000 8.1 SMART 2 GEN2V2

Continental VDO DTCO 4.1 GEN2V2

EFAS 5 Smart 2

SE5000 Smart 2 tachografas iš Stoneridge užtikrins, kad vairuotojai ir automobilių parkai laikytųsi naujausių Europos tachografų reglamentų. Šis naujas tachografas buvo sukurtas taip, kad atitiktų Annex Smart 2 (ES 2016/799) reglamentą, kuris įsigaliojo 2023 m. rugpjūčio mėnesį. SE5000 patenkins reikalavimus ir užtikrins sklandų perėjimą vairuotojams ir įmonėms, nes meniu struktūra yra tokia pati kaip ankstesnės versijos.

Naujoji išmaniojo tachografo 2 versija, vadinama DTCO® 4.1, atitinka atnaujinto ES reglamento Nr.799/2016 reikalavimus, taip pat pakeitimus, susijusius su mobilumo paketu. Visų pirma, įrenginys palaiko naujas profesionalaus vairuotojų komandiravimo taisykles ir kabotažo operacijas. DTCO® 4.1 naudoja naują programinės įrangos platformą su padidinta sauga, turi funkcijas, kurios suteikia tvirtą techninę bazę esamoms ir naujoms teisinėms funkcijoms. Tai bus ypatingai naudinga tarptautinėms transporto įmonėms. Iš GNSS imtuvo su integruota antena tachografas gali priimti saugius GNSS duomenis per Galileo OS-NMA paslauga. Vadinasi, nebereikia sustoti kertant sieną. Be to, naudojant šią technologiją, padėties nustatymo duomenys, transporto priemonės skaičius registruojamas dienos pradžioje ir pabaigoje, darbo laiko, po trijų valandų sukaupto vairavimo laiko ir pakrovimo/iškrovimo operacijos metu.

Papildysime vėliau.

Priedai

VDO DSRC Antena

Tam, kad būtų įmanoma komunikuoti su kelių inspekcijos pareigūnais nesustabdant automobilio, Stoneridge SE5000 8.1 Smart 2 naudoja DSRC, kuris leidžia vairuotojams tęsti savo kelionę, taip sutaupomas laikas bei resursai.

Naujienos:

  • DSRC rankinis testeris pats reikalaus programinės įrangos atnaujinimo
  • Optimo2 programinės įrangos 7.0 versija rodys vieną iš papildomų RTM pranešimų
  • Optimo2 gali atnaujinti programinę DSRC modulio įrangą per CAN
Continental VDO 4.1 DSRC antena
Stoneridge SE5000 8.1 DSRC modulis

Davikliai

Patikrų darymo įranga

STONERIDGE OPTIMO 2
Continental VDO WorkTab 2
MATT UTP NX