Kontaktai

Darbuotojai

DARBUOTOJAI

TELEFONAS

MOBILUSIS

Registracija tachografo patikrai  +370 37 478957
 
 Vadovas  
 Mindaugas Daunoravičius

El. paštas:

+370 686 54053

mindaugas@detagama.lt

Vyr. buhalterė    
Marytė Alijeva

El. paštas:

  +370 611 55996

maryte@detagama.lt

Vadybininkai    
Giedrius Šabonas

El. paštas:

+370 37 478957 +370 614 22990

giedrius@detagama.lt

Redas Linkevičius

El. paštas:

+370 37 478957 +370 620 40162

redas@detagama.lt

Audrius Pažėra

El. paštas:

+370 37 478957 +370 615 33995

vadyba@detagama.lt

 

 

 

Serviso vadovas

Remigijus Eimutis

El.paštas

+370 37 478957

+370 640 65695

remigijus@detagama.lt

Tachografų dirbtuvių vadovas    
Darius Rakauskas

El. paštas:

  +370 612 55669

darius@detagama.lt

Tachomatt ir TollCollect    
Alenas Fainšteinas

El. paštas:

+370 610 66799

alenas@detagama.lt

123@detagama.lt

Darius Gvildys

El. paštas:

+370 616 17570

darius.g@detagama.lt

123@detagama.lt

KAUNAS, Ateities pl 30D , LT-52163

Kauno skyrius

Parduotuvė +370 37 478957
Registracija tachografo patikrai +370 37 478956
Tachografų remontas +370 618 84346
Tachografų dalys +370 612 55669
Tachografų nuskaitymo įranga, navigacijos +370 610 66799
Toll Collect įrangos užsakymas +370 616 17570
Buhalterija +370 611 55996

Servisas

+370 640 65695

KAUNAS, Ateities pl 30D , LT-52163

Vilniaus skyrius

VILNIUS, V. A. Graičiūno g. 10, LT-02241

Vilniaus padalinio vadovas
Kęstutis Skorubskas

El. paštas:

+370 615 12014

kestutis@detagama.lt

Tachografų meistras Vilniuje
Stanislovas Tamoševičius +370 620 69915

Klaipėdos skyrius

KLAIPĖDA, Tilžės g. 60, LT-91108

Klaipėdos padalinio vadovas
Aleksandras Vismantas

El. paštas:

+370 643 75932

aleksandras@detagama.lt

Marijampolės skyrius

MARIJAMPOLĖ, Sporto g-vė 9K, LT-68108

 

Marijampolės padalinio vadovas / Tachografų meistras    
Petras Stagniūnas

El. paštas:

+370 34 371910 +370 612 20521

petras.stagniunas@detagama.lt

Ramūnas Stočkus